Obec Libědice provozuje sběrný dvůr - ve dvoře pohostinctví (čp. 49).
Otevírací doba:
Odebíráme: sklo, plast, papír, elektrospotřebiče aj.

V naší obci úspěšně funguje nový projekt, který pomáhá vracet staré věci zpátky do života. V areálu sběrného dvora je pro vás otevřené RE-USE centrum, které provozuje přímo Obec Libědice.
Cílem tohoto centra je dát funkčním, ale pro vás již nepotřebným věcem z domácnosti druhou šanci. Místo toho, aby skončily nevyužité v odpadu, mohou v re-use centru najít nového majitele. Věci zde mohou občané odevzdávat zcela zdarma a stejně tak si je kdokoliv jiný může zdarma odnést a dál používat.
O tom, zda je přinesená věc v odpovídajícím stavu pro přijetí, rozhoduje obsluha sběrného dvora. Centrum je ideálním místem například pro kuchyňské nádobí, hračky, knihy nebo dekorace.
Kdy nás můžete navštívit?
🕒 Provozní doba
Pondělí–pátek
Sobota
📞 Individuální návštěvy
Mimo uvedenou otevírací dobu je možné návštěvu Re-use centra domluvit telefonicky předem.
Kontaktovat můžete:
Pravidla příjmu věcí: Co sem patří a co ne? 🤷♂️
Pro hladký chod centra prosím dodržujte následující seznamy věcí, které je možné odevzdat, a těch, které z technických nebo hygienických důvodů přijmout nemůžeme❗
✅Do re-use centra MŮŽETE odevzdat:
❌Do re-use centra NEPATŘÍ: